search

CYRULICY Ręcznik do brody (mały)

28,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Regulamin i ochrona prywatności

 

Zasady dostawy

Zobacz także

CYRULICY - Specjalistyczny ręcznik do brody z mikrowłókien Rozmiar 30x30 cm
Pierwszy ręcznik zaprojektowany specjalnie do brody, pozwól się zaskoczyć delikatności włókien sto razy cieńszych niż ludzki włos.

Tradycyjny ręcznik
Tradycyjny ręcznik przez swoją chropowatą, szorstką powierzchnię podczas suszenia powoduje wiele mikrouszkodzeń na powierzchni włosa. Poprzez tarcie rozchyla on łuski włosa i przyczynia się do ich ścieniania i wykruszenia. W efekcie Twoja broda trudniej się układa, jest matowa i szorstka. A co gorsza poprzez ciągłe tarcie Twoja broda rozdwaja się, łamie i wykrusza. Systematycznie staje się coraz krótsza lub optycznie nie rośnie.

Specjalistyczny ręcznik do brody od Cyrulików
Nasz ręcznik jest pierwszym takim produktem zaprojektowanym specjalnie do brody. Mikrowłókna sto razy cieńsze od ludzkiego włosa zostały splecione w nowatorski sposób tworząc idealnie gładką powierzchnię. Dzięki temu podczas wycierania brody ręcznikiem nie rozchylasz łusek włosa, minimalizując uszkodzenia mechaniczne powierzchni brody. Technologia ta została stworzona dla prawdziwych mężczyzn, abyś szybko i wygodnie mógł osuszyć swoją brodę bez niszczenia jej.

Czym jeszcze różni się specjalistyczny ręcznik od tradycyjnego ręcznika?
Ręcznik z mikrowłókien dzięki specjalnym splotom jest idealnie gładki, a jednocześnie jest w stanie pochłonąć 10 razy więcej wody niż sam waży. Innymi słowy jest o wiele bardziej chłonny niż zwykły ręcznik. Dzięki czemu ręcznik Cyrulików nie tylko zagwarantuje zminimalizowanie uszkodzeń mechanicznych podczas suszenia brody, ale również pozwoli Ci skrócić czas niezbędny do wysuszenia brody.

To idealny ręcznik podróżny dla mężczyzn. Ręcznik zawiera niewiele miejsca w bagażu, a dzięki temu, że wyjątkowo szybko schnie, już po chwili możesz spakować go do torby i ruszyć w dalszą trasę. Ręcznik 30×30 wystarczy do osuszenia brody, 50×70 wystarczy do osuszenia brody i włosów.

Minimalistyczny design, śmiało nawiązujący do wzornictwa ręczników lat 20, prezentuje to co możemy nazwać ręcznikiem przyszłości. Można go zabrać wszędzie, jest wygodny w użytkowaniu i zadba o każdego brodacza przez wiele lat.

Jak prać specjalistyczny ręcznik do brody?
Ręcznik najlepiej pierwszy raz wyprać ręcznie. Pierz w niskich temperaturach w pralce (40 stopni). Nie wybieraj go ani nie chloruj. Zrezygnuj ze środków zmiękczających.

5907713358594

Opis

Kod Kreskowy
5907713358594
chat Komentarze (0)